Frank Skinner: Nie chciałem zrujnować „Doctora Who”

Frank Skinner, którego mogliśmy zobaczyć w roli Perkinsa w odcinku Mumia w Orient Ekspressie („Mummy on the Orient Express”) opowiedział o tym, że chętnie wróciłby do serialu. A także o kilku innych kwestiach.

Każdy kto kiedykolwiek był w Doctorze Who [chciałby wrócić – przyp. red.]. Nie przypominam sobie zbyt wielu ludzi, oprócz Christophera Ecclestona, którzy by nie chcieli.

Oczywiście, jeśli zaproponowaliby mi: „Czy chciałbyś grać w Doctorze Who przez resztę swojego życia?” pewnie bym w to wszedł.

Steven Moffat wysłał mi e-maila w którym napisał: „Od teraz jesteś przyjacielem Doctora Who i nic tego nie zmieni”. Nawet mówienie o tym sprawia, że czuję mrowienie w kręgosłupie.

Mówiąc o swoim ulubionym serialu telewizyjnym, Skinner powiedział:

To, czego nie chcesz to być najgorszą częścią odcinka. Nie chciałem zrujnować odcinka. Na szczęście wskaźniki, które określały uznanie widzów umieściły ten epizod na jednym z najwyższych miejsc w ósmej serii.

Dzielnie czytałem recenzje i generalnie ujmując nie było najgorzej. Mogę oficjalnie powiedzieć, że dałem sobie radę.

Zapytany o pracę z Peterem Capaldim oraz o porównanie go z poprzednimi Doktorami odpowiedział:

Jestem też fanem Elvisa i czasem myślę „Wskoczyłbym w rolę Elvisa z Vegas i innych, których miałbyś ochotę w tłustym słonecznym studiu nagraniowym Elvisa” i to jest właśnie to miejsce, w którym stoję w moimi Doktorami.

W niektóre dni budzę się i mam ochotę obejrzeć coś z Doktorem Colina Bakera. Nie ma Doktora, którego bym nie lubił. Capaldi jest fantastyczny. Oglądanie go z bliska było po prostu świetne.

Byłem nieco onieśmielony, ponieważ jest on genialnym aktorem.

Nie mogłem się doczekać kiedy zobaczę go w akcji w sierpniu, ale skończyło się na tym, że widziałem go wcześniej a do tego z bliska i na żywo. Pomiędzy kolejnymi ujęciami rozmawialiśmy o Doctorze Who i odcinkach Jona Pertwee, co również było świetne.

źródło: digitalspy.co.uk

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Frank Skinner: Nie chciałem zrujnować „Doctora Who”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *