Foxes wystąpi gościnnie w 8 serii. I zaśpiewa!

W „Doctorze Who” pojawi się kolejna, po Billie Piper i Kylie Minogue, znana piosenkarka…

Foxes, czyli Louisa Rose Allen, to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów obracająca się w kręgach muzyki elektronicznej i popu. Ma na koncie jeden album studyjny („Glorious”, ukazał się w tym roku i zdążył już odnieść spory sukces) i nagrodę Emmy za „Clarity”, utwór nagrany wraz z Zeddem (jakby ktoś chciał posłuchać: klik).

Foxes o dostaniu roli w „Doctorze Who” wypowiedziała się, oczywiście, z wielkim entuzjazmem:

Nie mogę uwierzyć, że naprawdę wystąpię w tym serialu! Zwłaszcza, że to skutek zupełnie przypadkowego spotkania. Po koncercie rozmawiałam z ekipę produkcyjną, która przyszła mnie posłuchać. Powiedziałam im, jak bardzo lubię „Doctora Who”, a oni zaproponowali mi rolę… Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na aktorski debiut!

Steven Moffat skomentował:

Bardzo się cieszymy, że tak niezwykle utalentowana osoba zgodziła się do nas dołączyć. Sami zobaczycie… Ujmijmy to tak: Doktor wreszcie zaczął odbierać telefon!

DigitalSpy twierdzi zaś, że Foxes nie tylko wystąpi w jakiejś roli, ale również nagra piosenkę. Brzmi interesująco…

Źródło: BBC.co.uk

Nikt się chyba tego nie spodziewał. A niedawno w grupie Obywateli Gallifrey rozmawialiśmy o muzyce i piosenkach, które kiedyś pojawiały się na ścieżkach dźwiękowych… Wygląda na to, że twórcy „Doctora Who” postanowili wrócić do tego pomysłu. Co o tym sądzicie? Pasuje Wam taki styl do serialu? Wracacie do piosenek, które towarzyszyły wcześniejszym seriom?

2 thoughts on “Foxes wystąpi gościnnie w 8 serii. I zaśpiewa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *