Finał Class już blisko…

Finał Class, najnowszego spin-offu Doctora Who, już w przyszłą sobotę. Prezentujemy zdjęcia promujące, opis i zwiastunUwaga na spoilery!

Ósmy, a zarazem finałowy odcinek Class będzie miał premierę 3 grudnia. Już za kilka dni zobaczymy, jak zakończą się przygody Rama, April, Charliego, Matteusza, Tanyi i pani Quill.

Bohaterowie będą musieli po raz kolejny zmierzyć się z morderczymi Cieniami. Kto z tej walki nie wyjdzie cało? Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z finału Class:

Przypominamy również opis The Lost:

Mierząc się z niemożliwym wyborem, nasi bohaterowie muszą skorzystać ze wszystkiego, czego dotąd się nauczyli, żeby uratować Ziemię. Ale jak daleko się posuną? I czy przyjdzie im za to zapłacić jakąś cenę?

Paczka rozpada się po tym, jak nikt nie potrafi dojść do siebie po wzajemnych zwierzeniach. Wyzwolona ze swojej niewoli Quill szykuje się do zemsty. Wszyscy muszą jednak połączyć siły, gdy wściekłe Cienie wracają, przynosząc bezwzględną, bezlitosną wojnę.

Corakinus, chcący odzyskać serce April i zdobyć broń Charliego, grozi, że zabije ich rodziny, jeśli nie dostanie tego, czego pragnie – przyjaciele muszą mu w tym przeszkodzić.

Tym razem ktoś nie wyjdzie z tego cały.

Poniżej znajdziecie zwiastun finałowego odcinka:

Polecamy także przeczytać wywiad z twórcą Class, Patrickiem Nessem, w którym opowiada on m.in. o procesie pisania serialu – pierwszą część znajdziecie tu, druga czeka na was tutaj.

Jak sądzicie, czy ktoś zginie w finałowym odcinku Class? Chcielibyście zobaczyć drugą serię? Co sądzicie o spin-offie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Finał Class już blisko…

  1. Nie wiem jak to powiedzieć… Tak czy siak z serialem mega się związałem, emocje mam na niesamowicie wysokim poziomie kiedy go oglądam… Jednak… Jest pewna taka rzecz, wątek, przez który z jednej strony – boję się obejrzeć co się stanie w finale, a z drugiej strony chciałbym mieć już to za sobą. Chodzi o Matteusza. Tak. Po prostu Charlie i Matteusz są tak dobrze napisani, że brakuje mi aż słów do tego wszystkiego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *