Wiemy, o czym będzie odcinek świąteczny!

Święta coraz bliżej, a wraz z nimi powrót Doctora Who. BBC ujawniło więcej szczegółów dotyczących The Return of Doctor Mysterio, tegorocznego odcinka świątecznego. 

Podczas nowojorskiego Comic Conu opublikowano pierwszy zwiastun specjalnego odcinka bożonarodzeniowego – możecie zobaczyć go tutaj. BBC podzieliło się także nowymi informacjami o odcinku.

W te święta Doktor połączy siły z dziennikarką śledczą, którą zagra Charity Wakefield i superbohaterem, w którego wcieli się Justin Chatwin. Razem postarają się uratować Nowy Jork przed morderczym kosmicznym zagrożeniem.

Jak już wiemy, tegoroczny odcinek świąteczny nazywa się The Return of Doctor Mysterio. Steven Moffat wypowiedział się na jego temat następująco:

Zawsze kochałem superbohaterów, a w Boże Narodzenie Doctor Who zanurzy się właśnie w tym świecie. Moim ulubionym superbohaterem jest Clark Kent. Nie Superman, ale właśnie Clark Kent.

The Return of Doctor Mysterio

Justin Chatwin zagra Granta, który będzie superbohaterem. Aktor wypowiedział się o dołączeniu do serialu:

Doctor Who to jeden z najzabawniejszych i najbardziej satysfakcjonujących projektów, w których miałem przyjemność uczestniczyć.

W odcinku wystąpi Matt Lucas jako Nardole (informowaliśmy o tym tutaj), a także Adetomiwa Edun, Aleksandar Jovanovic i Logan Huffman. The Return of Doctor Mysterio będzie trwać 60 minut, został napisany przez Stevena Moffata, a reżyserią zajął się Ed Bazalgette, który wyreżyserował już odcinki 9 serii: Dziewczyna, która zginęła i Kobieta, która przeżyła („The Girl Who Died” i „The Woman Who Lived”).

Odcinek zostanie wyemitowany 25 grudnia.

Kto z was nie może się doczekać powrotu serialu? Jak podoba wam się pomysł na odcinek świąteczny?

Źródło: DoctorWhoTVUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Wiemy, o czym będzie odcinek świąteczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *