Druga edycja Whomanikonu!

Wielkimi krokami bliża się druga edycja Whomanikonu – polskiego konwentu fanów Doktora Who.

Pierwsza edycja odbyła się niemal rok temu i bawiliśmy się na niej doskonale! Tłum fanów, piękne stroje, ciekawe prelekcje, ekscytujące konkursy – niczego nie brakowało. Była nawet TARDIS!

Zapraszamy was serdecznie na tegoroczną edycję, która odbędzie się w dniach 1–2 kwietnia 2017. Tak, tym razem dwa dni! Trochę nas to onieśmiela, ale pierwszy Whomanikon umykał tak szybko, że baliśmy się mrugać (no dobrze, obecność Anioła też mogła na to wpływać…).

Organizatorzy dwoją się, troją i niemalże regenerują, by wszystko było lepsze niż przed rokiem – a wy możecie im w tym pomóc. Jesteście wręcz niezbędni! Już teraz zachęcamy do zgłaszania punktów programu – prelekcji, konkursów, zabaw i wszystkiego, co tylko podpowie wam kreatywność. TUTAJ znajdziecie formularz zgłoszeniowy, TUTAJ – garść naszych podpowiedzi i zachęt dla niezdecydowanych. Macie czas do 14 lutego!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, gdzie znajdziecie najważniejsze informacje, śledzenia fanpage’a i odznaczenia chęci uczestnictwa w wydarzeniu. Informujemy też, że wstęp na Whomanikon będzie darmowy!

Z kim zobaczymy się w kwietniu w Krakowie?Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Druga edycja Whomanikonu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *