Doktorowy gość na SerialConie!

Pamiętacie, jak odwołując tegoroczny Whomanikon, organizatorzy obiecywali inne doktorowe niespodzianki? Czas na pierwszą z nich!

Z ogromną radością informujemy, że na tegorocznym SerialConie, który odbędzie się w weekend majowy (1-3 maja) w Krakowie, pojawi się doktorowy gość – scenarzystka Sarah Dollard!

To nazwisko z pewnością wam znane – Sarah Dollard ma na koncie scenariusze do dwóch odcinków epoki Petera Capaldiego: Zmierz się z krukiem (“Face the Raven”) z dziewiątej serii i Cienkiego lodu (“Thin Ice”) z serii dziesiątej. Nie możemy się doczekać spotkania z nią i okazji do rozmowy! To jedna z tych osób, które tworzą Whoniversum, wkładając to całe serce i ogromnie wiele entuzjazmu.

zdjęcia promocyjne

To jak, majówka w Krakowie? Bardzo serdecznie was zapraszamy, zwłaszcza że SerialCon to jedna z najciekawszych popkulturalnych imprez w naszym kraju.

O co chcielibyście zapytać Sarę? Zbieramy propozycje pytań!Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Doktorowy gość na SerialConie!

  1. Mi od razu przyszło na myśl, że muszę na tym być tylko, żeby to nie było 2 maja, bo mogę nie mieć jak i uwielbiam odcinek “Face the Raven”, a szczególnie to jaką Clara miała piękną śmierć – w życiu nie widziałam piękniejszej ;(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *