Doktorowy Copernicon 2019

Copernicon to jedna z największych imprez fantastycznych w Polsce. I najciekawszych! I w najpiękniejszym otoczeniu – toruńskiej starówki. Krótko mówiąc, jest bardzo dużo powodów, by spędzić tam weekend w połowie września. Szczególnie że w programie znalazło się kilka atrakcji dla fanów Doctor Who. Zebraliśmy je dla was. Oto one:

T.A.R.D.I.S – co to oznacza? Wielki quiz o całym uniwersum Doctora Who

Ula Makosz, Marcjanna Prężyna  |  piątek, 16:00

Słyszałeś kiedyś o Władcach Czasu z Gallifrey? Albo o Wielkiej Inteligencji czy Mistrzu? A może masz wrażenie, że nic w całym uniwersum Doctora Who nie ma dla Ciebie tajemnic? W takim razie, jeśli odpowiedziałeś “tak” na co najmniej jedno pytanie, chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału w Wielkim Quizie z Doctorem w roli głównej?

Niebieska budka i wielki troll, czyli Doctor Who według Stevena Moffata

Magdalena Stonawska  |  sobota, 19:00

Scenarzysta Steven Moffat, zwany naczelnym trollem BBC, odcisnął swój ślad na serialu Doctor Who, odmieniając go na zawsze. Co wniósł, a co tylko przypomniał? Dlaczego serial pod jego rządami tak się wyróżniał i wzbudzał tak silne emocje? Powspominajmy i poanalizujmy minioną epokę!

Trzynaście twarzy Trzynastej Doktor

Magdalena Stonawska  |  sobota, 20:00

11 seria Doctor Who wielu zostawiła z poczuciem niedosytu. Jednak wbrew przypuszczeniom panikarzy sama postać Trzynastej Doktor nie rozczarowała. Porozmawiajmy więc o pierwszym żeńskim wcieleniu Doktora, nowej epoce w dziejach serialu i naszych nadziejach na przyszłość – skupiając się na postaci Trzynastej.

Cały program – OGROMNIE bogaty i ciekawy! – znajdziecie na stronie konwentu.Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *