Doctor Who znika z Netflixa

Niestety mamy smutne wieści: Doctor Who wkrótce zniknie z Netflixa.

Na polskim Netflixie widzowie mogli obejrzeć serie 5-9. Serie ósma i dziewiąta były dostępne bez odcinków specjalnych (chociaż seria 7 wyświetla się błędnie jako Doctor Who: The Husbands of River Song). Tłumaczenie nie zawsze było dobre, ale był to jakiś dostęp do serialu.

Niestety przy wejściu na stronę serialu widzimy informację: Dostępny do 30.03.2018, co oznacza, że niedługo zniknie z platformy.

Wygląda na to, że obecnie w Polsce będziemy mogli obejrzeć legalnie serial tylko na kanale BBC HD. Już w kwietniu zobaczymy tam premierowo 10 serię Doctor Who.

Zatem śpieszcie się, jeśli jeszcze nie widzieliście niektórych odcinków lub chcecie przypomnieć sobie te ulubione. Macie czas do końca marca, zegar tyka…

Źródło: UpflixUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Doctor Who znika z Netflixa

  1. Pozostaje mieć nadzieję, że serial wróci. Na Netflix często usuwają coś z oferty tylko po to, by za miesiąc, dwa ogłaszać ten tytuł jako nowość w ofercie.

  2. Serial jest ponownie dostępny na netflixie, sezony 1-4 są dostępne tylko po angielski, natomiast sezony 5-10 są dostępne po polsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *