Davies: Dziś nikt nie mógłby anulować Doktora Who

Klasyczna epoka Doktora Who zakończyła się spadkiem popularności i zdjęciem z anteny. Czy dziś coś takiego mogłoby mieć miejsce?

Zdaniem Russella T Daviesa, scenarzysty, któremu zawdzięczamy powrót serialu po kilkunastoletniej przerwie, to niemożliwe.

Doktora Who nie dałoby się dziś anulować. Wyobrażacie to sobie? Ludzie wyszliby na ulice. Twitter by wybuchnął.

Kto by się spodziewał! Mamy za sobą dziesięć lat stałej emisji, doskonałe recenzje, świetną oglądalność. Dla takiego fana jak ja, pamiętającego czas, gdy Doktora Who nie było w telewizji i mało kto miał nadzieję, że wróci, to niewiarygodne.

Dorasta nowe pokolenie, które wychowało się na Doktorze Who. Niedługo przejmie stery. Póki jest widownia, serial będzie żywy, bo kolejne pokolenia zakochane w świecie Doktora będą dorastać i dalej go rozbudowywać, więc to samonapędzający się mechanizm.

Źródło: DoctorWhoTV

Jaka byłaby wasza reakcja na wieść, że dziewiąta seria byłaby ostatnią?Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Davies: Dziś nikt nie mógłby anulować Doktora Who

  1. Wyobrażam sobie, że jak będę mieć z 80 lat i postanowią anulować Doktora uśmiercając go, bo np. niedostanie nowego cyklu regeneracyjnego to ja umrę zaraz po obejrzeniu sceny z jego śmierci… a tak na poważnie to w pełni zgadzam się z RTD :) Doctor Ever and Forever!

  2. no ja też jestem ciekaw przyszłości doctora who.np za jakieś kolejne 10 czy 20 lat ,taki 17 doctor czy 23 doktor hmmm.. brzmi trochę śmiesznie dzis ale za te 20 lat pewne isie przyzwyczaję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *