Darmowa publikacja: Celestial Toyroom Annual 2018

Doctor Who Appreciation Society przygotowało niezwykłe wydanie roczne, w którym zawarte są teksty o wszystkich odcinkach ery Petera Capaldiego, w tym także odcinkach Torchwood oraz Ogniach Pompejów (“The Fires of Pompeii”).

>Oficjalny opis:

Doctor Who Appreciation Society jest szczęśliwe, mogąc zaoferować Celestial Toyroom Annual 2018  wszystkim fanom za darmo do pobrania. Świętujemy erę Petera Capaldiego na ponad stu stronach o różnych historiach, w których pojawił się Peter, od Głębokiego oddechu (“Deep Breath”) do Zdarzyło się dwa razy (“Twice Upon a Time”), nie wyłączając Ogni Pompejów oraz Torchwood. Wiele osób współtworzyło to wydanie i z niektórymi opiniami możecie się zgodzić, a z niektórymi nie. Mimo wszystko liczymy, że z przyjemnością przeczytacie je wszystkie.

publikacja Celestial Toyroom Annual

Wydanie to współtworzyli między innymi: Joshua Stevens (Pure Historicals), Elton Townend-Jones (Whoblique Strategies) i Jon Arnold (The Black Archive: Scream of the Shalka), a także działający w Big Finish Elliot Chapman, Tim Gambrell oraz Paul Driscoll.

Całość opatrzona jest ilustracjami, które wykonał Andy Hackett. Znajdziemy tam także pasek komiksowy i wiersz.

Wydanie dostępne jest za darmo, warto je sobie pobrać i przeczytać – kliknijcie tutaj. Dostępne jest także zeszłoroczne wydanie koncentrujące się na Siódmym Doktorze.

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *