Czy w przedpremierowych pokazach Twice Upon a Time zobaczymy Trzynastą?

W Wielkiej Brytanii odbędą się przedpremierowe pokazy tegorocznego odcinka świątecznego Twice Upon a Time. Fani z całego świata byli zaniepokojeni. Coraz ciężej jest unikać spoilerów, a teraz, kiedy część ludzi zobaczy odcinek wcześniej, będzie to jeszcze cięższe.

Najwięcej obaw pojawiało się odnośnie sceny regeneracji, której ujęcia prawdopodobnie mogliśmy zobaczyć w nowym zwiastunie. Każdy chciałby zostać zaskoczony i przeżyć ten moment podczas seansu serialu. Na nasze szczęście będzie to możliwe. Scena z Trzynastą Doktor zostanie wycięta.

BBC do promocji świątecznego odcinka podchodzi bardzo poważnie. Codziennie pojawiają się nowe materiały, np. zdjęcia promocyjne. Odcinek będzie wyświetlany także w specjalnym miejscu i to za darmo! Odeon Bradford zostanie otwarty po raz pierwszy od 17 lat i to specjalnie dla fanów serialu. Już 22 grudnia w tym miejscu 600 fanów obejrzy Twice Upon a Time. Więcej na ten temat przeczytacie tu.

Wszystko wskazuje na to, że nie mamy czym się przejmować. Oczywiście zalecamy zachowywać ostrożność, bo pewne spoilery i tak się pojawią. Kto już nie może się doczekać debiutu Trzynastej Doktor?

Źródło: Digital Spy

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

7 thoughts on “Czy w przedpremierowych pokazach Twice Upon a Time zobaczymy Trzynastą?

 1. Przynajmniej tyle, aczkolwiek po akcji z powrotem Mistrzem Simma (po co to potwierdzali oficjalnie ja się pytam?) trochę moje zaufanie w kwestii spojlerów do BBC spadło. Ja rozumiem promocję odcinka, bo zmiana, bo nowa Doktor itd. Ale opamiętajmy się nieco. W sumie dotyczy to nie tylko tego serialu, ale generalnie zjawisko istnieje zbyt agresywnej kampanii reklamowej, bo ktoś boi się o zbyt małe przychody. I potem jaki efekt? 3/4 fabuły odcinka dawno krąży po sieci (pomijam takie cuda jak reddit, bo zawsze mnie zadziwia jak ci ludzie to wszystko wykminiają, np po 2 odcinkach Westworlda z 10 zgadli(?) tam plot twist sezonu, który zaczynał być coraz bardziej prawdopodobny ok 8 odcinka). Pozostała 1/4 może nie wystarczać żeby się dobrze bawić i w efekcie oglądanie może stracić sens. W erze przedinternetowej i wczesnointernetowej jeszcze dało się coś z tym zrobić. Obecnie nie jest to już takie łatwe :/ Mam nadzieję, że Chibnallowi uda się dochować jak najwięcej tajemnic 11 serii :)

  1. Sceny z Jodie na pewno zostały ucięte. Ja już natknąłem się na minispoilery, więc radzę uważać. Chibnall bardzo pilnuje sekretów i póki co idzie mu całkiem nieźle (nakręcili już chyba 2 odcinki, a prawie nie było materiałów). A jeśli plotki o Afryce się sprawdzą, to tym bardziej będzie więcej tajemnic, bo tam fani nie pojadą :D

  2. „Przynajmniej tyle, aczkolwiek po akcji z powrotem Mistrzem Simma (po co to potwierdzali oficjalnie ja się pytam?)”

   Dlatego że chcieli ubiec dziennikarzy z tabloidów. Lepiej dowiedzieć się od BBC niż z The Sun, c’nie?

   1. Myślę że ze źródła pokroju The Sun raczej bym się nie dowiedział, bo tabloidów nie czytuję. A poza tym co innego nieoficjalna plotka, a co innego oficjalne info – zupełnie inny poziom wiarygodności spojlerów jak dla mnie. Jeśli już koniecznie musieli o tym napisać to mogli też ostrzec przed spojlerami w newsie, żeby jeśli ktoś nie chce wiedzieć, miał okazję ich uniknąć (i dlatego podoba mi się, że na Gallifrey się tak robi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *