Czy Torchwood ma szansę powrócić?

John Barrowman w rozmowie z Radio Times opowiedział o tym, jakie są szanse na powrót jednego ze spin-offów Doctor Who, czyli Torchwood. Uważajcie na spoilery.

John Barrowman po latach prób doprowadzenia do powrotu na ekrany kapitana Jacka Harknessa nareszcie dopiął swego. Mogliśmy go zobaczyć w piątym odcinku 12 serii, W ukryciu przed Judoonami (“Fugitive of the Judoon”). Radio Times zapytało więc aktora, czy spin-off, w którym Barrowman odgrywał główną rolę, ma teraz większą szansę na powrót.

Tego nie wiem. Musimy pamiętać, a ciągle to powtarzam, że to nie zależy ode mnie. Ta decyzja nie należy do nas, osób, które tylko chcą, żeby serial powrócił.

John Barrowman jednak daje nam nadzieję (nie po raz pierwszy zresztą). Jak twierdzi aktor, obecny showrunner Doctor Who, Chris Chibnall, miał bliskie relacje z Torchwood. Co może świadczyć jedynie na korzyść potencjalnego powrotu spin-offu.

Powiem tylko to: Chris był przez pewien czas showrunnerem Torchwood. On również kocha Jacka. Jeśli ktoś może sprawić, że to się stanie, to będzie to Chris. On musi wyrazić zgodę, by Torchwood mogło wyjść, gdy dzieje się w tym czasie Doctor Who.

A wy chcielibyście powrotu Torchwood w formie serialu? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Czy Torchwood ma szansę powrócić?

  1. Hmm, Torchwood był tym doroślejszym i bardziej kontrowersyjnym odłamem DW, a obecnie pasowałby tym bardziej. jako taka odskocznia od moralizatorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *