Doktorowe atrakcje na Comic Conie!

W dniach 1-4 czerwca w podwarszawskim Nadarzynie, na terenie targów Ptak Expo odbędzie się pierwszy – i jak się zanosi, jedyny :) – polski Comic Con. Impreza o ogromnych aspiracjach, na której nie mogłoby nas zabraknąć. Gdzieś wśród tłumów uczestników, gości i zagranicznych gwiazd przemykać będzie parę osób z naszej redakcji, a w programie znajdziecie jedną doktorową prelekcję – Lierre opowie o fenomenie Doctora Who (mając nadzieję, że będzie to przyczynkiem do jakiejś fajnej integracji oraz że uda jej się kogoś zachęcić do oglądania tej przedziwnej produkcji).

Doktorowa prelekcja o tytule Fenomen Doctora Who odbędzie się w sobotę, 3 czerwca w bloku popkulturowym o godzinie 13:00.

Jeśli zaś zamierzacie być na Comic Conie przez całe cztery dni, wpadnijcie na prelekcję o egipskich bogach w fantastyce – tam też, oczywiście, motywy doktorowe się pojawią. Odbędzie się ona w czwartek o 16:00.

Poza tym program imprezy zapowiada się całkiem nieźle – zachęcamy do zapoznania się z nim i śledzenia comicconowych newsów.

Kto z was się wybiera?

2 thoughts on “Doktorowe atrakcje na Comic Conie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *