Comic-Con – kolejne wieści

Przed wami kolejna porcja wieści z San Diego Comic-Con. Uwaga na spoilery.

Comic-Con w San Diego dopiero się zaczął, a my już mamy dla was mnóstwo wieści. Poniżej przedstawiamy filmik, w którym Michelle Gomez, Peter Capaldi i Jenna Coleman opowiadają co nieco o najnowszej serii. W tym o odcinku z Wikingami na pokładzie TARDIS i nowej dynamice pomiędzy Clarą a Doktorem (czyżby Clara porzuciła pracę w szkole?).

 

I kolejny filmik, tym razem z odpowiedziami tej samej trójki na kilka pytań od fanów. Jeśli przyjrzycie się uważnie, może zauważycie coś… sprytnego?

Wiemy też już więcej o grze LEGO Dimensions. Doctor Who: The Fan Show zabiera nas na gameplay, w którym możemy zobaczyć jak będzie wyglądać sama rozgrywka:

Tak, dokładnie tak. Każdy Doktor ma tu charakterystyczne ruchy, jego śmierć, to regeneracja, a wnętrze TARDIS zmienia się zależnie od tego, którą inkarnacją gramy. Wiemy też jak będzie wyglądać każdy z Doktorów:LEGO-Dimensions-9.07.2015

I jeszcze zdjęcie z Instagrama Jenny z „kieszonkowym Peterem”:

Zaglądajcie na naszą stronę, po kolejne informacje z SDCC. A tymczasem: co o tym wszystkim sądzicie? Podoba się wam taki rozwój tak nowej serii, jak i mającej się wkrótce ukazać gry?

Źródła: DigitalSpy., Doctor Who: The Fan Show, We Don’t Care What Do You Think. Doctor Who Is Epic!, Blogtor Who

Daj na ciastko!


Głównie pustka. Trochę gwiazd. Na co dzień piszą, czytają, oglądają, piszą, słuchają muzyki alternatywnej, zajmują się korektą, słuchają Radiohead, piszą oraz piszą. Używają zaimków w formie męskoosobowej liczby mnogiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *