Co ciekawego o 11 serii zdradza Doctor Who Annual 2019?

Oficjalny opis Doctor Who Annual 2019 może zdradzić nam kilka rzeczy, mimo tego, że Chris Chibnall stara się zachować prace nad 11 serią w najpilniejszej tajemnicy. Na temat najnowszej serii nie wiemy praktycznie nic, chociaż w naszych raportach z planu znajdziecie wiele interesujących zdjęć i plotek.

Oficjalny opis Doctor Who Annual 2019 brzmi:

Doctor Who Annual 2019 będzie idealnym wglądem w Trzynastą Doktor i jej pierwszą podróż przez czas i przestrzeń. Będzie całkiem nowa TARDIS do zwiedzenia, obca technologia do zbadania (wraz z zupełnie nowym sonicznym śrubokrętem) i potwory do pokonania.

Dowiecie się wszystkiego na temat przyjaciół Doktor i otrzymacie ich pomoc przy rozwiązywaniu zagadek i badaniu faktów o przeciwnikach Doktor oraz przeczytacie ekscytujące paski komiksowe oraz krótkie historie. Znajdują się tam ekskluzywne sekrety z ostatniej serii oraz spojrzenie na to, co czeka Trzynastą Doktor.

Obowiązkowa pozycja dla fanów Doktora, starych i nowych.

Jodie Whittaker

Istnienia nowego wnętrza TARDIS mogliśmy się domyślać, poprzednie wybuchnęło w odcinku Zdarzyło się dwa razy (“Twice Upon a Time”). Wygląda na to, że pożegnamy się także ze śrubokrętem Dwunastego Doktora i Trzynasta dostanie swój własny. Kolejny raz towarzysze zostali nazwani przyjaciółmi – myślę, że możemy już stwierdzić, że tak właśnie będą nazywani przez serie prowadzone przez Chrisa Chibnalla. 

Co ciekawe, Doctor Who Annual 2019 ma zostać wydany 2 października (lub, jak podają niektóre źródła, 4 października) 2018 roku. Jeśli 11 seria nie rozpocznie emisji w tym czasie, będzie to pierwszy wgląd w przygody Trzynastej Doktor i nadchodzące odcinki serialu.

Na Amazonie znajdziemy również ciekawy opis tego wydania:

Tym razem Doctor Who Annual się różni. Tego roku zostaniecie zabrani w niesamowitą podróż – Trzynasta Doktor zaginęła, to wy musicie ją odnaleźć! Rozwiązuj skomplikowane łamigłówki, quizy i graj w gry, podczas których spotkasz stare twarze z Doctor Who. 

Wydanie będzie liczyło 64 strony i kosztowało 7,99 £. To będzie gratka dla każdego z whovian. Doctor Who Annual 2019 można już zamawiać przedpremierowo. Skusicie się?

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Co ciekawego o 11 serii zdradza Doctor Who Annual 2019?

  1. Ja się skusiłem, jakoś trzeba osłodzić sobie pisanie pracy dyplomowej :D A ci przyjaciele zamiast towarzyszy to faktycznie potwierdzają zmiany, bo przecież to bardziej familijnie brzmi (no, poczekamy i zobaczymy czy wyjdzie to będzie zrealizowane w dobry sposób).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *