Class: Zwiastuny, zdjęcia i filmiki z New York Comic Con

7 października na New York Comic Conie 2016 odbył się panel promujący Class. Zebraliśmy dla was informacje, zdjęcia i najnowszy zwiastun. 

Nowojorski konwent trwa od 6 do 9 października. 7 października odbyły się panele promujące Doctora Who oraz jego najnowszy spin-off Class.  Premiera serialu nastąpi 22 października – podczas konwentu zaprezentowano aż dwa jego zwiastuny. Pierwszy możecie zobaczyć tutaj, a drugi poniżej:

Oficjalny profil na Twitterze oraz aktorzy pochwalili się także kilkoma zdjęciami z wydarzenia. Na pierwszych zdjęciach znajduję się obsada Class oraz Peter Capaldi i Pearl Mackie:

https://twitter.com/nighthart001/status/784443645814530048

Poniżej znajdziecie dwa filmiki nakręcone przez Grega Austina, który wcieli się w rolę Charliego oraz filmik Vivian Oparah z Peterem Capaldim:

Na deser zdjęcia przedstawiające trzy główne postacie, opublikowane kilka dni temu w mediach społecznościowych na profilu Class:

Co sądzicie o zwiastunach Class? Zachęciły was do obejrzenia serialu? Co sądzicie o obsadzie? Kto z was nie może się już doczekać spin-offu? Swoim zdaniem podzielcie się z nami w komentarzach.

Źródło: Twitter Class, Twitter Greg Austin, Twitter Fady Elsayed, Twitter Vivian OparahUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *