Class składa hołd jednej z pierwszych towarzyszek Doktora

Pojawiły się dwa zdjęcia z planu Class, na których możemy zauważyć cudowny hołd jaki serial odda jednej z pierwszych towarzyszek, która pojawiła się w Doctorze Who.

barbara-29-04-2016Zdjęcia do spin-offu Doctora Who stworzonego przez Patricka Nessa rozpoczęły się w Cardiff na początku tego miesiąca. Zdjęcia umieszczone na Twitterze pokazują znak „Budynku Barbary Wright”. Jest to odniesienie do pierwszej towarzyszki Doktora.

Barbara była nauczycielką w szkole Coal Hill, gdzie toczyć będzie się akcja Class. Jacqueline Hill,  wcielała się w tę postać od 1963 do 1965 roku. Poniżej prezentujemy zdjęcia:

Wygląda także na to, że szkoła zamieniła się w akademię:

https://twitter.com/Class_Updates/status/725019204219473920

Akcja serialu będzie miała miejsce w fikcyjnej szkole Coal Hill, mieszczącej się w Londynie. Ośmioodcinkowy serial pokaże losy czterech uczniów, posiadających ukryte sekrety i pragnienia. Producent wykonawczy Steven Moffat opisał Class jako mroczne, seksowne i aktualne.

Premiera Class nastąpi w tym roku. W Wielkiej Brytanii na kanale BBC Three, a w Stanach Zjednoczonych na BBC America. Obsadę serialu tworzą Greg Austin, Fady Elsayed, Sophie Hopkins i Vivian Oparah, którzy zagrają uczniów oraz Katherine Kelly grająca ich nauczycielkę. Obsadę zasila także, znany z Doctora Who, Nigel Betts, czyli pan Armitage.

Podoba wam się takie nawiązanie? Chcielibyście zobaczyć ich więcej? Co o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach.

Źródło: CultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Class składa hołd jednej z pierwszych towarzyszek Doktora

  1. Oczywiście, że na takie hołdy czekam. Chciałbym także Iana Chestertona, choćby przez chwilę. Wiem jednak, że William Russell to obecnie sędziwy pan (ponad 90 lat), więc zrozumiałe jeśli go jednak nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *