Class powraca!

Jeśli pokochaliście postacie z najnowszego spin-offu, to mamy dla was fantastyczne wieści – już niedługo posłuchamy nowych przygód bohaterów Class.

W najnowszym Doctor Who Magazine pojawi się informacja o powrocie ekipy z Class w nowych słuchowiskach Big Finish. Już wcześniej, dzięki licznym wskazówkom, można było się domyślać, że pojawią się słuchowiska, ale teraz otrzymaliśmy potwierdzenie. Informacja ta pochodzi od subskrybenta DWM, który otrzymał najnowszy numer wcześniej i podzielił się wieściami ze światem:

https://twitter.com/GirlyLetters/status/1001153253818732544

Wkrótce po wycieku Greg Austin potwierdził wieści:

W słuchowiskach powróci cała oryginalna obsada serialu: Greg Austin (Charlie), Fady Elsayed (Ram), Sophie Hopkins (April), Vivian Oparah (Tanya), Jordan Renzo (Matteusz) oraz Katherine Kelley (Quill). Postaciom towarzyszyć będzie Ace (Sophie Aldred) – przyjaciółka Siódmego Doktora!

Poniżej zdjęcia obsady od Big Finisz:

Słuchowiska podzielone będą na dwie części, w każdej znajdą się po trzy nowe przygody. Tak prezentują się tytuły słuchowisk i ich autorzy:

Gifted – Roy Gill
Life Experience – Jenny T Colgan
Tell Me You Love Me – Scott Handcock
Everyone Loves Reagan – Tom Foley
Now You Know… – Tim Leng
In Remembrance – Guy Adams

class

Dyrektor i producent Scott Handcock mówi:

Świetnie bawiliśmy się, ściągając oryginalną obsadę do zrobienia słuchowiska, opowiadając zupełnie nowe historie dziejące się podczas emisji serialu oraz tropiąc nowe kosmiczne zagrożenia. Nie mogłem oprzeć się połączeniu uniwersum Doctor Who, sprowadzając Ace i Daleków do świata Class, to była absolutna przyjemność. Dla poczucia pełnej autentyczności mamy ze sobą również Blaira Mowata, kompozytora z Class, który również powrócił do pracy przy słuchowiskach.

Niestety ci, którzy oczekiwali rozwiązania cliffhangera z finału pierwszej serii, będą zawiedzeni. Jeśli jednak słuchowiska będą popularne, to być może usłyszymy ciąg dalszy zmagań nastolatków z kosmicznymi zagrożeniami i własnymi problemami.

Class: The Audio Adventures będzie miało premierę w sierpniu 2018 roku. Słuchowisko na płytach kosztować będzie 23 £, a wersja elektroniczna 18 £. Słuchowiska będzie można zamówić na oficjalnej stronie Big Finish.

Na oficjalny komunikat prasowy musimy jeszcze poczekać, być może pojawi się w nim opis nadchodzących słuchowisk.

Źródło: TwitterUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *