Class: Opisy czwartego i piątego odcinka

Trzeci odcinek Class miał właśnie swoją premierę. BBC udostępniło opisy kolejnych odcinków, znamy także ich tytuły i datę emisji. Uważajcie na spoilery!

Class będzie liczyło osiem odcinków, trzy z nich są już za nami. BBC właśnie zaprezentowało opisy koljenych dwóch. Czwarty odcinek będzie miał swoją premierę 5 listopada, a piąty zobaczymy 12 listopada. Jak widać po opisach następna historia będzie dwuczęściowa, potwierdził to Patrick Ness:

https://twitter.com/Patrick_Ness/status/792343488532770817

Poniżej znajdziecie opisy odcinków. Zawierają one spore spoilery, dlatego ostrzegamy!

Odcinek 4: Co-Owner Of A Lonely Heart

April zaczyna odczuwać skutki dzielenia serca z Corakinusem, a jego próby zerwania tego połączenia tylko je pogarszają. Kiedy niespodziewanie odwiedza ją ojciec, dziewczyna używa wobec niego mocy Cieni, przejawiając cechy dowódcy Cieni.

Przerażona odkryciem nowej mocy, April szuka pocieszenia w Ramie i obiecuje sobie, że odzyska własne serce.

Tymczasem coś dziwnego przydarza się innym – Londyn zostaje powoli atakowany przez niezwykłe, złowieszcze płatki kwiatów.

Odcinek 5: Brave-ish Heart

Tocząc bitwę w królestwie Cieni, April wie, że nie ma odwrotu: musi pokonać Corakinusa.

Inwazja płatków na Ziemi wzrasta bardzo szybko. Nowa dyrektorka Dorothea widząc, że zagrożenie może doprowadzić do zagłady planety, stara się zmusić Charliego do dokonania zmieniającej wszystko decyzji, jednakże pani Quill ma co do niego inne plany.

Podczas gdy Charlie, Matteusz i Tanya starają się powstrzymać płatki przed unicestwieniem rasy ludzkiej, April musi zmierzyć się z przerażającymi siłami Corakinusa, lata świetlne z dala od domu.

Nowe odcinki zapowiadają się… Hmmm, ciekawie?

Podoba wam się Class? Czekacie na nowe odcinki? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Źródło: Doctor Who TVDoctor Who TVUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Class: Opisy czwartego i piątego odcinka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *