Chris Chibnall o tym, kto już nie wróci w 12 serii

W najnowszej, 12 już serii Doctor Who mieliśmy sporo gościnnych występów. Początek sezonu rozpoczęliśmy niespodziewanym powrotem Mistrza. W środku serii showrunner znowu nas zaskoczył. W końcu po wielu latach oczekiwania doczekaliśmy się kapitana Jacka Harknessa! Czy jednak któraś z tych postaci wróci jeszcze przed końcem tej serii?

Tym razem dowiedzieliśmy się nieco na temat drugiego z tych bohaterów. W odcinku Fugitive Of The Judoon zobaczyliśmy, jak kapitan Jack Harkness spotyka towarzyszy Trzynastej Doktor. Niestety zabrakło tam spotkania z naszą ukochaną Władczynią Czasu. Fani liczą, że Jacka zobaczymy w finale serii. Szczególnie, że przyniósł ostrzeżenie dla Doktor.

W rozmowie z tabloidem The Mirror Chris Chibnall wyjawił:

Nie zobaczycie go ponownie w tej serii. To mogę wam z pewnością powiedzieć.

John Barrowman jako kapitan Jack Harkness w odcinku "Fugitive of the Judoon". Czy Jack wróci jeszcze w 12 serii?

Słowa showrunnera zaskakują. Czy Chibnall próbuje zwieść nas na manowce? Przypominamy, że The Mirror wielokrotnie zmyślał i nie jest rzetelnym źródłem. Z drugiej strony, zdarzało się mu mieć prawidłowe informacje na temat przyszłości serialu i jego fabuły.

Chibnall dodał także:

Kto wie, kiedy znów się pojawi? Kochamy kapitana Jacka, kochamy Johna Barrowmana. Mam nadzieję, że to nie był ostatni raz, gdy się pojawił i kiedyś zobaczymy, jak poznaje Trzynastą Doktor.

My również na to liczymy! A wy?

Źródło: Doctor Who TvUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Chris Chibnall o tym, kto już nie wróci w 12 serii

  1. Tak myślałem że to tylko zapowiedź spotkania Jacka i Doctor w przyszłym sezonie, bo to że jeszcze wróci myślę że jest pewne. W innym wypadku ten chwilowy powrót Jacka i nawet niespotkanie Doctor byłoby bez sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *