Chris Chibnall o kobiecie Doktorze

Czy Doktor zmieni swoją płeć? Głos w tej sprawie zabrał nareszcie Chris Chibnall.

Nowy producent wykonawczy Doctora Who zabrał głos w sprawie wizji Doktora jako kobiety. Zapytany ponownie, czy nowy Doktor został już wybrany, odpowiedział:

Mogę szczerze powiedzieć, że nic nie zostało jeszcze postanowione. Nie zapoznałem się nawet z nową pracą. Pracowałem nad sztuką (nowa komedia Worst Wedding Ever) i nadal kończę ostatnią serię Broadchurch.

Chibnall został zapytany o kobietę w roli Doktora. Scenarzysta odpowiedział:

Nic nie jest wykluczone, ale nie chcę, żeby casting był przynętą, to wszystko, co mogę powiedzieć.

Nie wiemy jednak, jak dawno Chibnall udzielił tej wypowiedzi. Prace nad Broadchurch już dawno powinny być skończone, skoro ostatni sezon serialu jest już w emisji.

Co sądzicie o słowach Chibnalla? Nowy producent wykonawczy znany jest z bardzo ściśle utrzymywanych sekretów i być może prace nad jego pierwszą serią Doctora Who ruszyły już dawno.

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Chris Chibnall o kobiecie Doktorze

 1. Chwila, 3. sezon Broadchurch jest ostatnim? Trochę się inaczej nastawiłem; zacząłem oglądać 2 tygodnie temu i już obydwa sezony mam za sobą. Co do samych słów Chrisa, może być jak mówi, ale nie koniecznie. Wydaje mi się, że już zaczął myśleć (lub już nawet sam wie) jakieś płci będzie Trzynasty/a Doktor.

  1. I tak, Broadchurch zawsze było planowany jako trylogia. Dlatego Chibnall może się teraz skupić na Doctorze Who :)

   1. W sumie nie interesowałem się tak Broadchurch do nie dawna tylko zacząłem oglądać (głównie ze względu na obsadę), ale myślałem, że to będzie trochę dłużej trwający serial. A wg mnie Chibnall jeszcze się zastanawia, nie ma pewności ;)

    1. W środowisku są mieszane informacje. Według niektórych źródeł “pokój scenarzystów” już od dawna pracuje i od razu planuje dwie serie. Inni twierdzą, że Chibnall jeszcze nikogo nie wybrał. Według mnie miał już tyle czasu, że coś tam się już pojawiło. No ale… kto wie? ;)

     1. Fakt, też słyszałem jakieś pogłoski, że już 11. sezon jest przygotowywany i inne tego typu rzeczy, ale wątpie żeby tak było. Możliwe, że jakieś pomysły już są, ale Doktora raczej nie wybrali jeszcze ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *