Chris Chibnall chce powrotu dawnych towarzyszy

Zbliżamy się do finału 12 serii, a Chris Chibnall nie przestaje nas zaskakiwać. Tym razem udzielił wywiadu, podczas którego odpowiedział na pytanie, które może rozpalić whoviańskie serduszka i dać nadzieję wielu widzom.

Obecny showrunner zdradził, że z chęcią przywróciłby kilka postaci z historii Doctor Who, gdyby tylko mógł. Dwie z nich z pewnością się już nie pojawią. Chibnall powiedział:

Bardzo chciałbym, by powróciła Sarah Jane. Ludzie, którzy teraz współtworzą serial, pracowali wcześniej z Lis Sladen i każdy ma z nią bardzo dobre wspomnienia i sporo o niej gada. Chciałbym zobaczyć ją z Trzynastą Doktor.

Chciałbym sprowadzić także Harry’ego Sullivana, którego grał cudowny Ian Marter w pierwszym sezonie Toma Bakera. Chciałbym zobaczyć Sarah i Harry’ego współcześnie, by sprawdzić, co u nich. To byłby ukłon w stronę tych aktorów, którzy mieli widoczny wpływ na moje życie i wspomnienia, a także na innych. To smutne, że nie ma już ich z nami.

Elisabeth Sladen jako Sarah Jane i K-9.

Chris Chibnall stwierdził, że świat Doctor Who jest pełny niesamowitych postaci.

Chciałbym, żeby powróciła Ace, chciałbym zobaczyć znów Tegan. Chciałbym zobaczyć Amy i Rory’ego… ta lista jest długa.

W 12 serii udało się w końcu sprowadzić Johna Barrowmana, by zagrał kapitana Jacka Harknessa. Kto wie, czym zaskoczą nas twórcy w 13 serii. Może uda się zobaczyć kolejną znajomą twarz…

A wy, kogo chcielibyście zobaczyć? Dajcie nam znać!

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *