Charytatywna książka o towarzyszach Doktora

Jeśli lubicie czytać o towarzyszach Doktora i kochacie zwierzęta, to właśnie pojawiła się książka, która się wam spodoba!

Children of Time: The Companions of Doctor Who przybliży wam sylwetki osób towarzyszących Doktorowi przez przestrzeń i czas. Poniżej prezentujemy jej oficjalny opis:

Towarzysze Doktora. Przeżyli inwazje Daleków, Androidów, Zygonów i te świąteczne. Zadają pytania, wpadają w tarapaty, wychodzą z nich, a także stawiają wyzwanie dla Doktora, by ten myślał i działał w nowy (zazwyczaj lepszy) sposób.

Children of Time: The Companions of Doctor Who zawiera opisy sylwetek towarzyszy z każdego formatu: telewizji, powieści, komiksów i słuchowisk. Wśród naszych współautorów znajdziemy znanych autorów, czterech bibliotekarzy, dwóch ukulelistów, dramaturga, podcasterów, wydawców, studentów, a także scenarzystów i artystów stojących za stworzenie towarzyszy z Doctor Who. 

Wstęp do książki napisał Mark Strickson, który w serialu wcielił się w Turlougha. Wśród autorów znajdują się także: Katy Manning (Jo Grant), Daphne Ashbrook (doktor Grace Holloway), James Callaghan (Big Finish), Lee Sullivan (Doctor Who Magazine), Simon Fraser (Komiksy o Jedenastym Doktorze od Titana) oraz Kelly Yates, która stworzyła cudowną okładkę książki. Znajdziecie ją poniżej:

charytatywna książka o towarzyszach Doktora

Książka została wydana charytatywnie. Wszystkie zyski zostaną przekazane na Furkids w Atlancie. Jest to największe schronisko dla zwierząt w południowo-wschodniej Ameryce. Psy i koty nie są trzymane w klatkach i nie zabija się ich. Od otwarcia w 2002 roku uratowano tutaj ponad 25 tysięcy zwierząt.

Książka liczy 362 strony i kosztuje 18,46 $. Możecie ją nabyć tutaj, a także zobaczyć przykładowe strony z publikacji.

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *