Peter Capaldi o Theresie May oglądającej Doktora Who

Szefowa brytyjskiego rządu obejrzy świąteczny odcinek specjalny w nadchodzące Boże Narodzenia, a Peter Capaldi ma nadzieję, że zapadnie jej on w pamięć.

Każdy, kto przeczytał świąteczne wydanie Radio Times od deski do deski, wie, że jedynym programem telewizyjnym, który Theresa May włącza w każde święta, jest Doktor Who.

W wywiadzie dla podwójnego wydania RT brytyjska pani premier powiedziała:

Zawsze lubię oglądać Doktora Who w świąteczny wieczór, o ile mam taką możliwość, a także mieć ze sobą przyjemną Agathę Christie, żeby z nią poleniuchować.

Podczas porannego Andrew Marr Show Peter Capaldi odpowiedział na jej wyznanie:

To dość zaskakujące, że tak lubi serial. Mam nadzieję, że weźmie sobie do serca przekaz, który z niego płynie, by pamiętać o uprzejmości, tolerancji i współczuciu.

Doctor Who wraca już jutro w świątecznym odcinku specjalnym, The Return of Doctor Mysterio. Będziecie oglądać? Sami, z rodziną? Czego waszym zdaniem warto się nauczyć z Doktora Who?

Źródło: Radio TimesFennistka, miłośniczka języków, przecinków i kotów, u której nadmiary wolnego czasu się nie istnieją – w przeciwieństwie do seriali, książek i muzyki, popijanych hektolitrami herbaty. Wielbi na kolanach Witkacego. Kiedy już podnosi się z podłogi, zdarza jej się prowadzić też swój blog (ale to rzadko). Kocha wszystkich Doktorów, ale w przepaść najchętniej rzuciłaby się za duetem Dziesiątego z Donną, względnie za duetem Dziesiątego z Dziesiątym.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *