Capaldi jako Dwunasty w grze LEGO Dimensions

Premiera gry LEGO Dimensions zbliża się wielkimi krokami. Wreszcie doczekaliśmy się oficjalnej informacji, że to Peter Capaldi podłoży głos pod Dwunastego Doktora w nadchodzącej produkcji studia Traveller’s Tales.

Lego Dimensions
fot. Traveller’s Tales/Warner Bros.

Na początek odpowiedź na pytanie czym jest LEGO Dimensions, dla tych, którzy nie śledzą rynku gier komputerowych. Jest to jednak z produkcji z serii gier LEGO, które oceniane są zazwyczaj bardzo pozytywnie. Różnica polega na tym, że w tej konkretnej produkcji wykorzystano interaktywne figurki. Grę tworzą tradycyjnie studio Traveller’s Tales i firma Warner Bros. Interactive Entertainment. Przy zakupie gry na jedną z platform, w zestawie dostaniemy różne figurki, które reprezentują postacie z niej. Gdy figurki położymy na specjalnej platformie, postać pojawi się w grze. To jedyny sposób, by tak się stało. Oczywiście, będziemy mogli dokupywać osobno figurki i je kolekcjonować. Pozwoli to również na mieszanie światów, w wyniku czego Doktor będzie mógł walczyć np. ramię w ramię z Batmanem przeciwko Sauronowi.

Na koncie społecznościowym gry na twitterze wczoraj pojawił się taki wpis:

Znaczy to, że Dwunasty Doktor w grze będzie mówił głosem Petera Capaldiego, co zapewne jeszcze bardziej zachęci wiele osób do sięgnięcia po nią.

Inne postacie dostępne do kupienia będą pochodziły m.in. z takich światów jak: DC Comics, Władca Pierścieni, Lego: Przygoda, Czarnoksiężnik z Krainy Oz, LEGO Ninjago czy Powrót do przyszłości.

LEGO Dimensions ma zadebiutować w końcówce września. Gra będzie dostępna na Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 and Wii U. Więcej informacji możemy spodziewać się na zbliżającym się Comic Conie w San Diego.

Lego Dimensions
fot. Traveller’s Tales/Warner Bros

Źródło: DoctorWhoTV

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Capaldi jako Dwunasty w grze LEGO Dimensions

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *