Peter Capaldi o graniu Doktora

Czy Capaldi cieszy się z uwagi fanów?

Capaldi wciela się w Dwunastego Doktora od trzech lat. Aktor opowiedział w wywiadzie, jak bardzo cieszy go uwaga, którą poświęcają mu fani:

Ludzie są naprawdę bardzo mili. Myślę, że to przez coś, co jest w tym bohaterze. Doktor jest dobrą istotą i wydaje mi się, że ludzie czują wielki sentyment do każdego Doktora, z którym dorastali. Jest się czymś w rodzaju Czarnoksiężnika z Krainy Oz.

Mimo to przyznał, że na krótko przed debiutem w roli Doktora przeprowadził się w inne miejsce, by zachować prywatność:

Mieszkałem tuż przy parku, a przyczepa z lodami stawała dokładnie przed moim domem, więc zazwyczaj było tam całkiem sporo dzieci. Przeprowadziliśmy się tuż przed tym, kiedy moje odcinki wyszły w telewizji, bo wiedziałem, że to nie będzie za dobre miejsce – będę za bardzo na widoku.

Capaldi został też spytany, kiedy zakończy się jego czas w TARDIS:

Nie będę Doktorem po wsze czasy.  Mam nadzieję, że nie odejdę tak szybko.

My również!

Źródło: Radio TimesFennistka, miłośniczka języków, przecinków i kotów, u której nadmiary wolnego czasu się nie istnieją – w przeciwieństwie do seriali, książek i muzyki, popijanych hektolitrami herbaty. Wielbi na kolanach Witkacego. Kiedy już podnosi się z podłogi, zdarza jej się prowadzić też swój blog (ale to rzadko). Kocha wszystkich Doktorów, ale w przepaść najchętniej rzuciłaby się za duetem Dziesiątego z Donną, względnie za duetem Dziesiątego z Dziesiątym.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *