Can You Hear Me? – materiały promujące

Przed nami premiera kolejnego odcinka Doctor Who, który zatytułowano Can You Hear Me?.Zbliżający się odcinek będzie już siódmym 12 serii. BBC podzieliło się oficjalnymi materiałami z odcinka. Dostaliśmy więc tradycyjnie zwiastuny, zdjęcia oraz opis odcinka.

Odcinek Can You Hear Me? został napisany przez Charlene James oraz Chrisa Chibnalla i wyreżyserowany przez Emmę Sullivan.

Poniżej prezentujemy jego oficjalny opis:

Od starożytną Syrię do współczesnego Sheffield, a także poprzez dziką przestrzeń, coś prześladuje Doktor i jej przyjaciół. Gdy Graham, Yaz i Ryan wracają do domu, by zobaczyć swoją rodzinę i przyjaciół, zostają nawiedzeni przez bardzo dziwne doświadczenie. Kim jest tajemnicza postać wołająca o pomoc z gwiazd i czego chce? I czym są przerażające Chagaskas, które terroryzują Aleppo w 1380 roku? By znaleźć odpowiedzi na to pytanie drużyna TARDIS wybiera się w misję, które zmusi ich, by zmierzyli się ze swoimi największymi lękami.

W odcinku gościnnie zagrają Clare-Hope Ashitey (Rakaya), Buom Tihngang (Tibo, kolega Ryana), Bhavnisha Parmar (Sonya, siostra Yaz), Nasreen Hussain (Anita Patel) oraz Ian Gelder oraz Aruhan Galieva.

Poniżej prezentujemy oficjalne zdjęcia z odcinka:

I na koniec zwiastuny Can You Hear Me? Pierwszy widzieliśmy tradycyjnie pod koniec szóstego odcinka:

W drugim widzimy nowe sceny oraz zapowiada on, że niedługo nadejdzie dwuczęściowy wybuchowy finał 12 serii.

A jak wam podobają się zapowiedzi odcinka? Co o nim sądzicie?Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *