Billie Piper: Rose nadal kochałaby Doktora kobietę

Trzynasta Doktor jest kobietą i wcieli się w nią Jodie Whittaker. Może to oznaczać, że relacje między Doktor a towarzyszami będą czymś w jakimś sensie świeżym.

Wielu fanów zastanawia się, jak wyglądałyby relacje byłych towarzyszy z żeńską inkarnacją ukochanego Władcy Czasu. Billie Piper, odtwórczyni Rose Tyler, wie, jak zareagowałaby jej bohaterka. Podczas konwentu Dragoncon aktorka powiedziała publiczności, że Rose nadal kochałaby Doktora:

Billie Piper właśnie powiedziała, że Rose nadal kochałaby Doktora w nowej inkarnacji (gdyby był KOBIETĄ). KRZYCZĘ!!!

Billie Piper powiedziała mi, że Rose z pewnością byłaby zakochana w nowej Doktor.

Sama aktorka dodała później zabawny wpis na Twitterze:

Taaaak, byłaby chemia… Jodie to niezłe ciacho.

Na innym konwencie, FANeXpo w Kanadzie, Billie dodała coś do swojej wypowiedzi. Aktorka stwierdziła, że zmieni się dynamika między postaciami i z tego powodu jest podekscytowana:

Sądzę, że to wniesie coś zupełnie nowego. Nieistotne, w jakich okolicznościach – czy będą ratować świat i podróżować przez czas i przestrzeń, będą mieli silną relację. Uważam, że to początek czegoś niesamowicie ekscytującego. I nie będzie to tradycyjne, a nowoczesne i progresywne, chociaż zawsze będzie o tym samym – o potrzebowaniu siebie wzajemnie. Nieważne, czy Doktor będzie facetem, kobietą czy kotem.

Billie dodała:

Wiecie, to będzie piękne i wyjątkowe w każdym kształcie i formie. Jestem zdesperowana, żeby przeczytać te scenariusze!

A wy co o tym sądzicie? Jak wyobrażacie sobie relacje między nową Doktor a towarzyszami? Czy według was, gdyby Doktor była wcześniej kobietą, to relacje z poprzednimi towarzyszkami bardzo by się różniły?

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

10 thoughts on “Billie Piper: Rose nadal kochałaby Doktora kobietę

  1. Na pewno inaczej wyglądałaby np. relacja Doktor/a z Marthą lub Amy. W przypadku Rose zgadzam się jednak z aktorką, że raczej wszystko potoczyłoby się tak samo. To czy Doktor był facetem czy nie miało w końcu najmniejszy związek z tym, co działo się między Rose a 9-tym i 10-tym.

    1. No nie wiem. Rose w alternatywnej rzeczywistości, Donna zapomniała o nim, Martha to jeszcze, Amy i Rory nie żyją, o Clarze zapomniał (chociaż przypomniał sobie na chwile w ostatnim odcinku Petera Capaldiego), a Bill zamieniła się w Cybermana.

        1. Jacka nie wspomniałem, bo on (jeśli wierzyć serialowi) nadal żyje, a Ja wspominam tych, którzy zmarli, albo utknęli w alternatywnej rzeczywistości lub w innym świecie bądź planecie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *