Ascension of the Cybermen – materiały promujące

Ascension of the Cybermen to dziewiąty odcinek 12 serii BBC. Odcinek ten ma stanowić pierwszą część finału. Już w ósmym odcinku dostaliśmy do niego wprowadzenie. BBC udostępniło materiały promujące odcinek, a my jak zwykle je dla was zebraliśmy.

Ascension of the Cybermen został napisany przez showrunnera Chrisa Chibnalla, a wyreżyserowany przez Jamiego Magnusa Stone’a.

Poniżej prezentujemy oficjalny opis odcinka:

Pokłosie wielkiej Cyberwojny. Doktor i jej przyjaciele przybywają do dalekiej przyszłości, by ochronić ostatnią ludzką rasę przed zabójczymi Cybermenami.

Czy Doktor naraziła swoich najlepszych przyjaciół na niebezpieczeństwo mierząc się z tak bezwzględnym wrogiem? Jaka trwoga ukrywa się w głębi kosmosu? I czym jest Ko Sharmus?

W odcinku gościnnie pojawią się Ian McElhinney, Julie Graham i Steve Toussaint. Kilka informacji i wypowiedzi dotyczących finału znajdziecie także tutaj oraz tu.

Mamy dla was także zdjęcia promujące odcinek. Zobaczcie je klikając w galerię poniżej:

No i tradycyjnie na koniec dwa zwiastuny. Pierwszy z nich dostaliśmy po zakończeniu ósmego odcinka:

A w drugim możemy zobaczyć nowe sceny. Widzimy tutaj Cybermenów, którzy pojawili się w czasach Davida Tennanta. Wygląda na to, że stawka będzie rzeczywiście wysoka:

Zapowiada nam się wielki finał! A wy, czego się spodziewacie? Czekacie na ten odcinek? Dajcie nam znać w komentarzach.



Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *