Amanda Abbington chciałaby zagrać w Doctor Who

Jeśli odrzucasz propozycję zagrania w Doctor Who, musisz być szalony. Niektóre aktorki i aktorzy ciągle czekają na obsadzenie ich w jakiejś roli w świecie serialuJedną z nich jest Amanda Abbington.

Aktorka, znana m.in. z Sherlocka Crooked House, nadal czeka na propozycję zagrania w serialu. Dwa lata temu powiedziała:

Mogłoby się zdawać, że skoro Steven Moffat to mój kolega, to dostanie takiej roli nie będzie trudne, ale tak, z przyjemnością zagrałabym w Doctor Who. 

Niestety po dziś dzień tak się nie stało. Abbington powiedziała, że oczywiście będzie oglądać nową serię z Jodie Whittaker. Sama chciałby zagrać pewną rolę:

Muszę zapytać agenta, ale chciałabym być nemezis Doktor. Mogłabym być jej arcywrogiem. Nigdy nie grałam w Doctor Who, a bardzo bym chciała. Moje dzieci powiedziały: Jak to możliwe, że jeszcze nie grałaś w Doctor Who? Odpowiedziałam im: Nie wiem. To następna rzecz z mojej listy do zrobienia – wystąpić w tym serialu.

Pochwala także zmianę płci Doktor:

Uwielbiam to, to jest genialne. Czemu nie? Nikt nigdy nie powiedział, że to musi być mężczyzna. A Jodie będzie wyśmienita – to niesamowita aktorka i jest olśniewająca. Mój syn nie może doczekać się nowej serii. Myślę, że ona będzie świetna. Zmieni się dynamika i wymiar serialu, a to coś dobrego. To postępowe, a tego potrzebujemy. To świetny ruch z ich strony, ruch, który był potrzebny.

Lubicie tę aktorkę? W jakiej serialowej roli chcielibyście ją zobaczyć? A może naprawdę nadawałaby się do roli Mistrza?

Źródło: Radio Times

PATRONITE

 Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Amanda Abbington chciałaby zagrać w Doctor Who

  1. Widziałabym ją jako…Rani :D

    Dobrze by było gdyby w kolejnych sezonach pojawiali się inni Władcy Czasu, niż Doktor i Mistrz.

    1. Chodzą spekulacje o tym, że “powracająca rola” Sharon D. Clarke może być właśnie postacią Raini. Nie jest to zresztą głupi pomysł, sama o tym pomyślałam. Jest nawet trochę podobna… :D Mam nadzieję, że tak będzie, bo inaczej może być to trochę rozczarowujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *