Akcent Trzynastej Doktor ujawniony?

Jedno z pytań, jakie zadają sobie fani przy ogłoszeniu nowego Doktora, to jaki akcent wybiorą dla niego producenci. Dwunasty Doktor mówił ze szkockim akcentem. A jak będzie z Jodie Whittaker?

Steven Moffat podczas wywiadu w magazynie SFX powiedział:

W jej pierwszym odcinku spędzicie więcej czasu, reagując na jej akcent niż na jej płeć. To będzie wyglądało tak: “Co za wielkie zamieszanie… Jest taka zabawna, prawda? Dlaczego ma akcent z Yorkshire?”.

Możliwe, że odchodzącemu producentowi wykonawczemu wymsknęło się o słowo odrobinę za dużo…

Na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze zaczekać, ale jeden z fanów obecny na miejscu kręcenia słyszał, że Trzynasta Doktor rzeczywiście mówi takim akcentem:

https://twitter.com/GirlyLetters/status/935178721316794368

Jeśli chcecie poczytać i pooglądać zdjęcia z planu 11 serii to zapraszamy tutaj. Ostateczną odpowiedź odnośnie akcentu Trzynastej Doktor możemy poznać w odcinku świątecznym Twice Upon a Time, w którym Jodie zadebiutuje w roli Doktor. A to już niebawem!

Tymczasem nie możemy się powstrzymać przed zaproszeniem was do udziału w krótkiej lekcji. Dla użytkowników innych języków angielskie akcenty bywają problematyczne, więc warto się wcześniej przygotować!

 

Źródło: Gamesradar

PATRONITE

 Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Akcent Trzynastej Doktor ujawniony?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *