„An Adventure in Space and Time ”: data emisji i niespodzianka

Rozpoczął się miesiąc rocznicowych obchodów. Jedną z atrakcji, na którą niektórzy fani czekają z większą niecierpliwością niż nawet na sam jubileuszowy odcinek, jest stworzony przez Marka Gatissa fabularyzowany dokument o początkach serialu: „ An Adventure in Space and Time ”.  Znamy już datę jego emisji.

Półtoragodzinna koprodukcja BBC Cymru Wales i BBC America wyemitowana zostanie 21 listopada o 21:00 brytyjskiego czasu przez BBC2. Zabierze nas w podróż do lat 60. by pokazać, jak w głowach kilku niezwykłych osób narodziła się opowieść o wędrującym przez czas i przestrzeń dżentelmenie… W roli Williama Hartnella, aktora wcielającego się w Pierwszego Doktora, zobaczymy Davida Bradleya. Twórców: producentkę Verity Lambert, reżysera Warisa Husseina i Sydneya Newmana zagrają Jessica Raine, Sacha Dhawan i Brian Cox. W role pierwszych towarzyszy Doktora – jego wnuczki Susan i jej nauczycieli, Barbary Wright i Iana Chestertona – wcielą się Claudia Grant, Jemma Powell i Jamie Glover.

Nie wiemy, czy możemy się spodziewać możliwości zobaczenia filmu w polskim BBC Entertainment, dlatego planujemy dla czytelników Gallifrey.pl niespodziankę – polskie napisy do Przygody w czasie i przestrzeni. W oczekiwaniu na odcinek rocznicowy zachęcamy więc do zerkania na naszą stronę – postaramy się udostępnić tłumaczenie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

9 thoughts on “„An Adventure in Space and Time ”: data emisji i niespodzianka

  1. Za wcześnie na chwalenie. :) Ale dzięki! O wiele fajniej się pracuje, gdy się wie, że ktoś czeka. :)

   1. Nie chcę być natarczywy i popędzać, ale kiedy mniej więcej pojawią się napisy? Chciałbym tylko wiedzieć, czy jest na co czekać :)

    1. Chciałabym móc obiecać, że będą już-zaraz-natychmiast, ale jest z nimi sporo pracy – to bardzo dużo tekstu. :) Jutro może mi się nie udać, mam nadzieję, że najpóźniej w piątek.

     1. super! Dzięki za info i za pracę ;) Rozumiem, że wymaga to dużo czasu, więc nie ponaglam, ale chciałem się upewnić, że nikt o napisach nie zapomniał ;P Powodzenia w pracy nad tłumaczeniem :)

      1. Niee, nie zapomniał, tylko ma chwilowo uczelnianą apokalipsę. ;) Ale dziś powinna się skończyć, więc będę mogła zabrać się za rzeczy ważne. ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *