5 seria Doctor Who w nowym wydaniu na Blu-Ray

Jeśli jesteście kolekcjonerami, to możecie już ostrzyć sobie apetyt na nowe wydanie kolejnej nowej serii. Bo chociaż nie aż tak dawno pisaliśmy, że ponownie wydano 4 serię, to teraz nadeszła pora, by  ogłosić, że 5 seria już wkrótce pojawi się na rynku w specjalnym stalowym wydaniu, czyli tzw. steelbooku.

Doctor Who: The Complete Fifth Series na Blu-Ray będzie zawierała również nowe, ekskluzywne szkice koncepcyjne. Datę premiery zaplanowano na 10 lutego 2020 roku.

5 seria "Doctor Who": przewrócona TARDIS i mała Amy Pond.

Poniżej opis wydania:

W piątej serii zadebiutowali Matt Smith jako Jedenasty Doktor oraz Karen Gillan jako jego nowa przyjaciółka, Amy Pond.

Po eksplodującej regeneracji, Doktor odkrywa, że jego TARDIS się rozbije. Wychodząc z wraku, spotyka Amy Pond i obiecuje jej podróż do gwiazd. Na pokładzie TARDIS Amy i Doktor udają się na wiele przygód, które zmienią ich życie na zawsze.

Producentem wykonawczym serii jest Steven Moffat. W serii występują Arthur Darvill jako Rory Williams oraz gościnnie: Olivia Colman, James Corden, Bill Nighy, Ian McNeice, Annette Crosbie, Helen McCrory, Lucian Msamati, Alex Price, Sophie Okonedo, Nia Roberts, Meera Syal oraz Nina Wadia.

5 seria "Doctor Who": mała Amy Pond czekająca na Jedenastego Doktora.

Znajdziemy tutaj 13 odcinków 5 serii. Dodatkowo, w wydaniu znajdziemy dwie dodatkowe sceny z Meanwhile in the TARDIS, cztery części The Monster Files, trzyczęściowy pamiętnik wideo, 13 odcinków Doctor Who Confidential, sześć komentarzy, wpadki z planu, a także ponad 20 zwiastunów.

Kolekcjonujecie takie wydania? 5 seria zawita ponownie do waszych domów?

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *