Capaldi o akcji w 10 serii

Peter Capaldi zdradza co czeka nas w najbliższej przyszłości: więcej akcji, kosmicznych przygód oraz poruszania ważnych we współczesnym świecie spraw.

Peter Capaldi ujawnił, że następna seria Doctora Who poruszy więcej problemów, z którymi mierzymy się w prawdziwym świecie. W 9 serii mogliśmy spojrzeć na sprawę radykalizmu w Inwazji Zygonów („The Zygon Invasion”) i Inwersji Zygonów („The Zygon Inversion”), a podczas Zmierz się z krukiem („Face the Raven”) zobaczyliśmy obóz kosmitów-uchodźców.

Capaldi powiedział LaLata TV:

W 9 serii zaczęliśmy odzwierciedlać współczesny świat. Myślę, że prawdopodobnie zobaczymy tego więcej w nowych odcinkach, którą rozpoczniemy nagrywać, gdy wrócę do domu. Uważam, że to interesujące, gdy serial odzwierciedla zmieniający się stan planety Ziemi, jaki mamy w 2016 roku.

Capaldi zasugerował ostatnio także, że 10 seria będzie pełna akcji, zwiedzania kosmosu, czeka nas mnóstwo ekscytacji oraz dramatyzmu. Zdradził także wskazówki odnośnie tego, czego możemy spodziewać się po ostatniej serii Stevena Moffata jako producenta wykonawczego:

Uwielbiam widzieć Doktora zmagającego się z kosmicznymi wyzwaniami. Uwielbiam kiedy toczy bitwy, by uratować wszechświat przed okropnym zagrożeniem, które pochodzi z kosmosu. Myślę, że zobaczymy właśnie trochę czegoś takiego, więc nie mogę się doczekać, aby zabrać Doktora na pierwszą linię frontu na kosmicznym polu bitwy.

Clara, ostatnia towarzyszka Doktora, w którą wcielała się Jenna Coleman, odeszła w 9 serii. W związku z tym Capaldi zdradził:

Możliwe, że będzie tym razem trochę mniej emocjonalnie. Myślę, że te wzruszające elementy zaskoczą ludzi, kiedy się pojawią.

Zdjęcia do 10 serii mają rozpocząć się następnego miesiąca w Cardiff.

Źródła: CultboxCultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *