Urodziny Toma Bakera i audiobook „The Boy Who Kicked Pigs”

Tom Baker, aktor grający Czwartego Doktora, podziękował swoim fanom za życzenia urodzinowe w krótkim filmiku na Facebooku. Przy okazji prezentujemy informacje na temat audiobooka, którego nagrał aktor.

Tom Baker obchodził wczoraj 82 urodziny – życzymy mu dwustu lat i zestawu regeneracji!

Filmik, w którym odtwórca kultowej roli Czwartego Doktora dziękuje za życzenia, możecie zobaczyć tutaj: KLIK.

tombaker-20-01-2016

Przy okazji chcielibyśmy podzielić się z wami informacją, że ten kochany przez fanów Doktora Who niezwykły człowiek nagrał ostatnio audiobooka – i to nie byle jakiego, ale własnego tekstu, książeczki The Boy Who Kicked Pigs, opublikowanej w 1999 roku. Nie jest ona związana z Whoniversum, ale fani głosu Toma Bakera na pewno i tak się ucieszą…

Oficjalna strona aktora prezentuje opis powieści:

Robert Caligari jest złym do szpiku kości trzynastolatkiem, który nienawidzi rasy ludzkiej i czerpie przyjemność z kopania świnek, świnek skarbonek i kanapek z bekonem. Jego poczynania prowadzą do splotu różnych wydarzeń, które w rezultacie są okropnie straszne, a zarazem niezwykle komiczne.

Głos Toma Bakera potrafi niesamowicie przykuć uwagę słuchacza do opowieści – wspaniałego połączenia horroru fantasy z czarną komedią. Nie jest to opowieść dla ludzi o słabych nerwach!

Nagranie trwające godzinę i osiemnaście minut można zakupić za 6 funtów. Zwiastun dostępny jest na oficjalnej stronie, gdzie można również dokonać zakupu audiobooka.

Źródło: FacebookUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *