Znamy tytuł i streszczenie drugiego odcinka

The Ghost Monument, drugim odcinku 11 serii Doctor Who – i jednym z dwóch napisanych przez Chrisa Chibnalla – Doktor i jej nowi przyjaciele, uwięzieni we wrogim świecie, rozwiązują zagadkę.

Na stronie BBC pojawiło się oficjalne streszczenie:

Czy Doktor i jej nowi przyjaciele, mimo że jeszcze nie otrząsnęli się po pierwszym spotkaniu, przeżyją wystarczająco długo we wrogim, pozaziemskim środowisku, by rozwiązać zagadkę jego opustoszenia? I kim są Angstrom i Epzo?

Stacja opublikowała też cztery zdjęcia z odcinka:

Oprócz Doktor i trójki jej towarzyszy, w The Ghost Monument zobaczymy też Susan Lynch, Arta Malika i Shauna Dooleya. Za reżyserię odpowiadał Mark Tonderai. Odcinek powstał głównie w Republice Południowej Afryki. Brytyjska premiera już w niedzielę, 14 października, o godzinie 18:55 na kanale BBC One.

Zapowiada się naprawdę mroczny klimat!

Źródło: Cultbox

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Znamy tytuł i streszczenie drugiego odcinka

  1. Boje się tej niedzieli. Jednocześnie jestem podekscytowany tym nowym rozdziałem w Doctor Who. Niech szybciej to zleci do tej premiery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *