Wiemy kiedy rozpoczną się zdjęcia do 10 serii

Peter Capaldi ujawnił, kiedy ruszają prace nad nowym sezonem Doctora Who.

Dwunasty Doktor wraz z nową towarzyszką Bill wskoczą do TARDIS i wyruszą na pierwsze wspólne przygody (choć nie będziemy mogli tego obejrzeć jeszcze przez jakiś czas).

Zdjęcia do 10 serii serialu rozpoczną się już za dwa tygodnie, o czym poinformował nas Peter Capaldi na Dallas Comic Conie parę dni temu.

Nowy sezon będzie trzecim z rzędu dla Capaldiego jako Doktora, pierwszym dla nowej towarzyszki granej przez Pearl Mackie i ostatnim dla showrunnera Stevena Moffata.

Doctor Who zniknął z naszych ekranów na większą część tego roku – wyjątkiem jest tradycyjny odcinek świąteczny, ale serial powróci z premierą nowej serii na wiosnę 2017 roku.

Na konwencie Capaldi patrzył zarówno w przyszłość jak i w przeszłość serialu, spotykając się na panelu z poprzednią towarzyszką Jenną Coleman, a także z Michelle Gomez, która grała Missy w poprzednich dwóch sezonach i prawdopodobnie powróci w przyszłym roku.

Jakie macie oczekiwania względem nowej towarzyszki? Spodziewacie się czegoś specjalnego w związku z odejściem Stevena Moffata?

Źródło: Radio TimesMająca wieczne 17 lat samozwańcza pisarka/poetka o duszy Wilka tworząca głównie w klimatach Średniowiecznej fantastyki, horroru oraz science-fiction. Wierząca w magię, nie wierząca w przypadki. Szaleńczo zakochana w mężczyźnie swojego życia oraz Irlandii.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *