„Z piekła rodem” – polskie napisy

I już po finale… Oto polskie napisy do Z piekła rodem („Hell Bent”)

Cała seria za nami. Nie myślimy na razie o odcinku świątecznym, bo tyle się działo przez ostatnich kilkanaście tygodni…

Serdeczne podziękowania dla ekipy z tego tygodnia (Ginny, Gingers, Ecthelion, Blarol – miliony ciastek dla was) i wszystkich, którzy angażowali się w tłumaczenie tej serii (Respice, Viola, Mytherios, Lady Skaro, Damien, FlauFly – mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam) – jesteście cudowni i mam nadzieję, że czytelnicy strony korzystający z naszych napisów wyślą wam dużo miłości w dowolnej formie.

Napisy do Z piekła rodem znajdziecie, jak zwykle, TUTAJ.

Ufff. Dobranoc.

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

5 thoughts on “„Z piekła rodem” – polskie napisy

 1. Ech, jak zwykle świetnie sobie poradziliście. Ja lecę oglądać drugi raz odcinek, tym razem z nieanglojęzyczną mamą, Wam dziękuję i dziękuję za podziękowania. Do zobaczenia w Święta, teamie!

 2. Jestem wam przeogromnie wdzięczny! Spędziłem z wami cały sezon. Dziekuję wam za relacje, za napisy, za recenzje z którymi nie zawsze sie zgadzałem. Jeżeli jest jakieś tajne miejsce jakiś skarbiec na ciasteczka, oczywiscie zawieszony w czasie i przestrzeni (żeby ciastka zawsze były świeże), dajcie znać ????

 3. Dziękuję ślicznie za napisy. Jestem kompletnie oczarowana tym odcinkiem. Myślałam, że Moffat się wypalił, a tu taka niespodzianka: dwa „brylantowe” odcinki, jeden po drugim! UWAGA, MAŁY SPOILER!.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Zakończenie historii Clary było obłędne, moim skromnym zdaniem najlepsze w całym New Who. Węszę spin-offa. I absolutnie to kocham. Clara chciała być taka jak Doktor i dostała to, na co zasługiwała. Poza tym… bar z „Impossible Astronaut” i Doktor, wspominający o Rorym i Amy! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *