World Enough and Time – materiały promocyjne

Już za tydzień, w sobotę, swoją premierę będzie miał przedostatni, jedenasty odcinek tej serii. Poniżej znajdziecie opis odcinka oraz wszystkie materiały wideo jak i zdjęcia. My już nie możemy się doczekać, a wy?

Premiera odcinka World Enough and Time już za tydzień, 24 czerwca o godzinie 18:45 czasu brytyjskiego (19:45 w Polsce) na antenie BBC One. Polska premiera serii planowana jest na późne lato. Tradycyjnie, po emisji odcinka będziecie mogli znaleźć u nas napisy.

Przyjaźń doprowadza Doktora do podjęcia najpochopniejszej decyzji swojego życia. Uwięziony na ogromnym statku kosmicznym, wplątany w wydarzenia na skraju czarnej dziury, jest świadkiem śmierci kogoś, kogo przyrzekł chronić. Czy jest jakikolwiek sposób na to by odkupić swój błąd? Czy wydarzenia wymknęły się spod kontroli? Tym razem to czas jest wrogiem Władcy Czasu.

Teaser

Wprowadzenie do odcinka:

Peter i Pearl o odcinku:

NEXT TIME TRAILER

Trailer SyFy LA

Klip #1

Źródło: BBC

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who