Tydzień z Big Finish (21.03-27.03.2016)

Podsumowanie kolejnego tygodnia nowości od Big Finish.

Tydzień temu zapowiadaliśmy premierę marcowego short-tripu i oto jest. Washington Burns to przygoda Siódmego Doktora czytana przez Sophie Aldred. Można ją już teraz kupić i ściągnąć za 2,99 euro.

Fanów popularnego duetu detektywów ucieszy powrót spin-offu w kwietniu. Bo już w przyszłym miesiącu premiera jedenastej serii słuchowisk Jago & Litefoot. Natomiast już teraz możemy odsłuchać jego trailera. Obok Christophera Benjamina i Trevora Baxtera pojawią się także Geoffrey Beavers jako Mistrz i Colin Baker jako Doktor. Czteroczęściowy box można już teraz zamówić za 25 euro (za ściągnięcie) lub 38,24 euro (za CD).

Big Finish ma bardzo różne okresy. Raz rozpieszcza nas nowościami, innym razem (jak w minionym tygodniu) dość oszczędnie wypuszcza nowe produkcje. Warto jednak zaglądać co jakiś czas na ich stronę – czasami można trafić na naprawdę szalone, trwające jedynie kilka godzin promocje.

Źródło: Big FinishMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *