Tydzień z Big Finish (19.10-25.10.2015)

Podsumowanie newsów od Big Finish z ubiegłego tygodnia.

Poprzedni tydzień rozpoczął się od premiery drugiej części słuchowisk o Torchwood, Torchwood: Fall to Earth. Jej głównym bohaterem jest Ianto Jones (Gareth David-Lloyd), a towarzyszyć mu będzie Zeynep (w tej roli Lisa Zahra). Słuchowisko można ściągnąć za 7,99 funtów lub kupić na płycie CD za 9,99 funtów.
Tutaj natomiast możecie wysłuchać trailera do tego słuchowiska.

Dostępna jest już również zupełnie nowa seria słuchowisk z Ósmym Doktorem. Doctor Who: Doom Coalition 1 to box składający się z czterech historii. Wystąpią w nich m.in. Paul McGann oraz Nicola Walker jako dobrze znana fanom słuchowisk Liv Chenka. Całość można kupić już teraz za 20 funtów. Kontynuacja serii jest planowana na marzec przyszłego roku.
Tutaj można obejrzeć prezentację serii.

Od środy natomiast jest dostępna 10. seria słuchowisk Jago & Litefoot. Głosy do głównych ról podłożyli Christopher Benjamin i Trevor Baxter. Box składa się z czterech historii. Można go ściągnąć za 25 funtów lub kupić na CD za 30 funtów.
Tutaj można wysłuchać trailera do tej serii.
Tymczasem już w przyszłym miesiącu ma ukazać się słuchowisko Jago & Litefoot & Strax: The Haunting, w którym gościnnie wystąpi Dan Starkey w roli sympatycznego Sontaranina (trailer).

Ubiegły tydzień przyniósł także publikację kolejnego słuchowiska z serii Short Trip. Doctor Who: The Way of the Empty Hand to historia Drugiego Doktora, Jamiego i Zoe czytana przez Frazera Hinesa. Można ją kupić za zaledwie 2,99 funtów.

Już pod sam koniec tygodnia ogłoszono premierę kolejnego słuchowiska z Szóstym Doktorem: The Doomwood Curse. Oprócz Colina Bakera występują India Fisher jako Charlotte Pollard i Nicky Henson jako Dick Turpin. Słuchowisko można kupić za 12,99 funtów (pliki do pobrania) lub 14,99 funtów (CD).

Na początku tego tygodnia ogłoszono natomiast powstanie słuchowiskowych przygód z Dziesiątym Doktorem.

Źródło: Big FinishMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *