Toporiada XII pod naszym patronatem

Toporiada, impreza organizowana przez Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki Topory, to konwent inny niż wszystkie. Spotkacie tam niezwykłych, zakręconych ludzi. Pogracie w RPG i planszówki. Możecie wziąć udział w ogromnej ilości prelekcji, konkursów i zabaw… Ale co w tym niezwykłego? Wszystko odbywa się latem, całkowicie w plenerze. Zawsze jest czas, by pograć, pogadać i pointegrować się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Wspólne śpiewy przy ognisku i totalny luz to znaki rozpoznawcze konwentu, który nigdy nie zasypia.

toporiada

Tegoroczna, dwunasta już edycja Toporiady odbywa się w dniach 9-11 sierpnia w miejscowości Miedzna Murowana niedaleko Opoczna. W tym roku można się spodziewać tam między innymi inwazji kosmitów, bo nasza redakcja patronuje temu wydarzeniu i dołoży starań, by na imprezie pojawiły się whoviańskie atrakcje.

Konwent ma charakter półotwarty więc musicie wcześniej zaopatrzyć się w wejściówki. Warto śledzić najnowsze informacje o wydarzeniu na Facebooku.

Już możecie się zapisać na to niepowtarzalne wydarzenie! Wejdźcie na stronę konwentu i nie czekajcie ze zgłoszeniem! A może macie ochotę zglosić jakieś doktorowe punkty programu? Zapisujcie się tutaj!

Daj na ciastko!


Wielka miłośniczka fantasy i science fiction. Pożeraczka komiksów, książek i seriali. Wielbicielka folii bąbelkowej w popkulturze. Prywatnie jest goblinem i być z tego dumna! Kocha pisać i niestrudzenie marzy o własnym kluczyku do TARDIS.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who