Polskie napisy do ósmego, ostatniego odcinka Class.

Napisy do finałowego odcinka, Zagubionego („The Lost”) znajdziecie TUTAJ.

Nasze wrażenia będziecie mogli poczytać najpewniej jeszcze dzisiaj. Szykujemy też kilka innych tekstów, bo Class nam się straszliwie podobało! Absolutnie nie spodziewaliśmy się po tym spin-offie, że tak nas wciągnie i tak nas w sobie rozkocha. Oglądajcie!

Napisy przetłumaczyli Clever Boy, K., The Void i Lierre, która odpowiada też za ich ostateczny kształt. Kilka weekendów prześpimy spokojnie, a potem odcinek świąteczny… Nie możemy się doczekać.

Po oglądaniu podzielcie się koniecznie opinią na temat odcinka!

Przypominamy też, że nie wyrażamy zgody na doklejanie napisów do odcinków dostępnych on-line. Co oznacza: prosimy tego nie robić, bo bardzo się zdenerwujemy.


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.
  • McThar

    Właśnie oglądnąłem i w sumie brak mi słów. Nie potrafię tego po prostu opisać, to było po prostu wow. Nie za bardzo wiem co się wydarzyło, po prostu lekki zamęt w głowie mam po tym. I teraz tym bardziej chce więcej! Jeszcze Płaczące Anioły w Zarządzie, jakieś przybycie, musi być drugi sezon po tym wszystkim.