Czy mogłoby dojść do spotkania Missy z Trzynastą?

W 2013 roku Michelle Gomez jako Missy pokazała fanom Doctor Who, że Mistrz może być kobietą, otwierając tym samym drzwi do przełomowej roli Jodie Whittaker. Teraz sugeruje, że mogłaby wrócić, by zmierzyć się z Doktor.

Chociaż w dziesiątej serii odtwarzana przez nią bohaterka zginęła, to nietrudno znaleźć sposoby, dzięki którym mogłaby się jeszcze wiele razy pojawić w serialu. Być może zobaczymy więc jeszcze Michelle Gomez jako Missy. W wywiadzie dla IndieWire, którego udzieliła z okazji swojego nowego serialu Chilling Adventures of Sabrina, powiedziała:

W tym biznesie nigdy nie mówi się nigdy. Missy mogłaby wrócić i mogłoby dojść do małej konfrontacji. Zobaczymy.

W Doctor Who nikt tak naprawdę nie musi umierać. Przy mnogości podróży w czasie i alternatywnych linii czasowych Missy z pewnością może się pojawić ponownie. A póki co Gomez jest podekscytowana możliwością oglądania Jodie Whittaker jako pierwszej kobiety w roli Doktor.

No jasne, że jestem! Żartujecie sobie? Byłam pierwszą kobietą Mistrzem. I tym występem przetarłam szlak. Myślę, że Jodie Whittaker jest fenomenalna. Zawsze kochałam ją na ekranie. Jestem podekscytowana jej rolą w Doctor Who i życzę jej wszystkiego najlepszego na świecie.

Chcielibyście zobaczyć spotkanie Missy z Trzynastą? A może wolelibyście nowego Mistrza? Kto mógłby się wcielić w tę rolę w epoce Whittaker i Chibnalla?

Źródło: IndieWire

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who