Sezon 8 zaplanowany na jesień 2014

Pierwotnie można było słyszeć pogłoski, że serialowy debiut Petera Capaldiego odbędzie się nie wcześniej niż jesienią 2014 roku. Moffat skomentował to słowami: „Późne lato 2014 jest bardzo prawdopodobnym terminem”. Dzisiaj w „Media Guardian’s 100 list” pojawiła się informacja, iż ósmy sezon nie zostanie wyemitowany wcześniej niż jesienią 2014 roku.

Czytamy:

„Doctor Who” być może nie jest w tak dobrej formie, jak w momencie powrotu z Christopherem Ecclestonem, czy za czasów świetności, gdy cała Wielka Brytania uwielbiała Davida Tennanta, lecz wciąż ma rosnącą oglądalność w Stanach Zjednoczonych, na kanale BBC America. Serial nie wróci przed jesienią przyszłego roku, dając dużo czasu na „podładowanie baterii”. A jak można to zrobić lepiej, jeśli nie z nowym Doctorem?”

Kręcenie scen rozpocznie się w styczniu 2014 roku, a przy zazwyczaj dziewięciomiesięcznym harmonogramie filmowania, jesień staje się najbardziej prawdopodobnym terminem.
Tegoroczny świąteczny odcinek będzie dla nas rozpoczęciem bardzo długiego oczekiwania. Wcześniejsze pogłoski mówiły również o redukcji sezonu – z trzynastu do dwunastu odcinków. Niestety okazały się prawdą…

źródło: doctorwhotv.co.ukŚpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Sezon 8 zaplanowany na jesień 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *