Nowa limitowana seria komiksów Titana z Trzecim Doktorem

Titan Comics i BBC Worldwide North America ogłosiły nadchodzącą premierę pięcioczęściowej, limitowanej serii komiksów z Trzecim Doktorem. Autorem komiksów z Trzecim Doktorem będzie ulubieniec fanów – Paul Cornell. Historie będą opisywać nowe przygody Doktora, jego towarzyszki Jo Grant oraz brygadiera Lethbridge-Stewarta.

DrWho-3D-Preview-Page-1-600x911

Świeżo po napisaniu zeszłorocznego hitu Four Doctors Paul Cornell łączy siły z rysownikiem Christopherem Jonesem (Young Justice, Marvel’s Avengers), by wprowadzić nieoczekiwane zwroty akcji w życie Trzeciego Doktora i jego towarzyszy w zupełnie nowej historii – The Heralds of Destruction.

Gdy coś ogromnego i pozaziemskiego rozbija się w Bedfordshire, Doktor, Jo Grant i UNIT pod dowództwem brygadiera Lethbridge-Stewarta natychmiast ruszają zbadać sprawę. Tym samym trafiają w środek zażartej bitwy ze strasznym najeźdźcą. Jednak niespodziewany gość, oczekujący ich powrotu w bazie, może jeszcze bardziej obrócić cały świat do góry nogami!

Pierwszy numer będzie miał pięć wariantów okładki – trzy rysunkowe autorstwa Josha Burnsa, Simona Myersa i Paula McCaffreya, okładkę zdjęciową oraz pustą okładkę do szkicowania.

ŹródłoFlickering MythMiłośnik fantastyki, tolkienista, fan brytyjskiej muzyki i seriali (w zasadzie wszystkiego co brytyjskie).W DW wkręcony od 2014. Jego ulubione inkarnacje to Ósmy i Jedenasty Doktor. Cosplayer i konwentowicz. Powoli brnie przez klasyczne odcinki. Pasjonat wszelakich wątków mitycznych i przetworzeń tzw. „kultury wysokiej” w popkulturze. Do tego (meta)narracje superbohaterskie, legendy arturiańskie i prerafaelici. I parę(naście) innych rzeczy.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Nowa limitowana seria komiksów Titana z Trzecim Doktorem

  1. no, no, to się ładnie zapowiada, już się zaczynam żegnać ze swoimi pieniędzmi i robić miejsce na półce… xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *