Russell T Davies zapowiada nową erę – zwiastun i zdjęcie Czternastego Doktora!

Właśnie zakończyła się emisja odcinka The Power of the Doctor. Na końcu zobaczyliśmy nowego Doktora. Uwaga, oto CZTERNASTY DOKTOR, pierwszy w nowej erze – David Tennant! Na fotel showrunnera oczywiście powraca Russell T Davies.

Czternasty Doktor - pierwszy Doktor, którego dał nam Russel T Davies w nowej erze

Russell T Davies zapowiedział nową erę następująco:

Jeśli myśleliście, że pojawienie się Davida Tennanta było szokiem, w drodze mamy znacznie więcej niespodzianek. Droga do Piętnastego Doktora – Ncutiego [Gatwy] jest pełna tajemnic, horró, robotów, marionetek, niebezpieczeństwa i zabawy! A jak to się łączy z powrotem cudownej Donny Noble? Jak, co, dlaczego? Dajemy wam rok na spekulacje, a potem niech rozpęta się piekło!

Prawie na koniec mamy dla Was pierwszą zajawkę 60-lecia!

Czternasty i… Piętnasty Doktor powrócą w trzech odcinkach specjalnych w listopadzie przyszłego roku!

Półoficjalnie (bo niektórzy potwierdzili, inni nie) znamy reżyserów trzech z tych odcinków – według tego, co wiemy będą do kolejno:

  • Rachel Talalay
  • Tom Kingsley
  • Chanya Button

BBC potwierdziło także, że Piętnasty Doktor będzie miał swój pierwszy odcinek w okresie świątecznym, zatem prawdopodobnie Ncuti Gatwa przejmie stery w TARDIS nie na Nowy Rok 2024, ale jeszcze na święta! Poniżej mamy małą galerię grafik ze zwiastuna.

Odcinki będą współprodukowane przez BBC oraz Bad Wolf. Kto chciałby już przenieść się do przyszłego roku?

A skoro już obejrzeliście i przeczytaliście wszystko – zapraszamy Was do naszej facebookowej TARDIS – grupy na Facebooku. Nasz serwer na Discordzie także jest większy w środku, dołączcie do nas!

źródło: Doctorwho.tv i BBC Media CentreFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *