Radosnych Świąt!

Wesołych Świąt!

Drodzy i kochani Władcy Czasu!

W imieniu swoim i całej Redakcji Gallifrey.pl mam przyjemność złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

W nadchodzących dniach życzymy Wam (i sobie nawzajem również) bardzo dużo kalorycznych ciast i ciastek, serników, pierników, herbatników, kakao i angielskiej herbaty mieszanej (lub nie) z mlekiem. Aby napotkani przez Was w czasie świątecznych podróży Dalekowie byli mali i chuderlawi, Cybermeni chorzy i zardzewiali, a Wasze TARDIS  zabrały Was tam, gdzie najwięcej się dzieje.

A na wypadek, gdyby przypadkiem pogoda zrobiła się mroźna i prawdziwie świąteczna – aby śnieżne bałwany Wielkiej Inteligencji nie dały Wam rady, kosmiczny Titanic nie zniszczył Londynu, a Doktor uratował nas wszystkich przed niespodziewaną (czy na pewno?) inwazją obcych.

A także, aby nadchodzący świąteczny odcinek Was zaskoczył, rozbawił, wzruszył do łez i umocnił (lub obudził, jeśli jeszcze się to nie stało) uznanie dla Dwunastego Doktora.

Wesołych i Radosnych Świąt!

Gallifrey.plOd niedawna mieszkanka uroczego, szkockiego miasteczka. Posiadaczka rudego kota, wiecznie poza domem i zajęta. Dzielnie stara się wyrabiać normy w redakcji, ale zazwyczaj jej nie wychodzi. Wdzięczna, że jeszcze jej nie wyrzucili.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Radosnych Świąt!

  1. Również życzę wesołych świąt, dużo szczęścia i zdrowia w życiu, fajnego sylwestra i szczęśliwego nowego roku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *