Radio Times pokazuje nowy wygląd Daleków

W tegorocznym odcinku specjalnym Dalekowie powrócą, a ich wygląd zostanie odświeżony.  Wprawdzie plakat z nowymi Dalekami zobaczyliśmy już wcześniej, jednak dopiero teraz możemy na spokojnie przyjrzeć się nowemu projektowi Daleków w pełnej okazałości dzięki Radio Times.

okładka Radio Times

Na łamach nowego numeru Radio Times Bradley Walsh mówi:

Ten nowy odcinek specjalny jest o Dalekach podbijających Wszechświat.  To coś wielkiego zarówno dla Whovian jak i dla serialu.

Poza przewodnikiem od Chrisa Chibnalla i Matta Strevensa (producent wykonawczy) o zmianach, które nastąpiły w wyglądzie Daleków, numer przytacza także wypowiedzi twórców serialu i obsady o historii Daleków i ich miejsca w historii Doctor Who. Jak mówi showrunner:

Bez wątpienia, [Dalekowie – przyp. red.] są częścią brytyjskiej kultury. Są jak Doctor Who w miniaturze. Możesz je ulepszać, ale ich genialny projekt przetrwa.

Strevens dodaje:

Nawet jeśli nie wiesz za wiele o Doctor Who, to każdy kojarzy Daleków.

Opinia Jodie Whittaker o Dalekach:

Szczerze, to oni zawsze wyglądali dla mnie bardzo świątecznie – w sam raz na ten okres w roku!

Nowy numer Radio Times zawierający świeże zdjęcia i wywiady z Chibnallem, Strevense, Jodie Whittaker, Bradleyem Walshem, Mandip Gill i Johnem Barrowmanem już jutro (28 listopada) trafi do sprzedaży.

Niewykluczone, że dostaniemy jakieś wskazówki odnośnie losów obecnej ekipy w TARDIS w 13 serii, której kręcenie niedawno się zaczęło i która została skrócona do 8 odcinków….

Jak Wam się podoba ten nowy Dalek? Nam bardzo! Dajcie znać w komentarzach, jakie jest Wasze zdanie.

Źródło: Radio TimesFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *