Premiera Powrotu Doktora Mysterio na polskim BBC HD

Nareszcie się doczekaliśmy! Rok po emisji odcinka na brytyjskim BBC zobaczymy Powrót Doktora Mysterio („The Return of Doctor Mysterio”) w polskiej telewizji!

Odcinek zostanie wyemitowany 26 grudnia o 20:25 na kanale BBC HD. Powtórki 27 grudnia będą o 1:40, 6:45, 10:10 oraz 16:05. Co prawda chyba wszyscy będziemy opłakiwać wtedy Dwunastego Doktora i ekscytować się Trzynastą Doktor, ale  warto będzie spędzić ten ostatni dzień świąt, oglądając po raz kolejny Petera na ekranie. Dodatkowo można zachęcić do oglądania całą rodzinę!

W obsadzie odcinka znajdują się: Peter Capaldi (Doktor), Matt Lucas (Nardole), Justin Chatwin (Grant), Charity Wakefield (Lucy), Tomiwa Edun (pan Brock), Aleksandar Jovanovic (doktor Sim) i Logan Huffman.

Poniżej znajdziecie zwiastun odcinka:

I przypominamy także jego oficjalny opis:

W te święta Bożego Narodzenia Doktor połączy siły z zamaskowanym superbohaterem w epickiej nowojorskiej przygodzie.

Kiedy zmieniający mózgi kosmici są gotowi do ataku, Doktor i Nardole sprzymierzą się z dziennikarką śledczą oraz tajemniczą postacią znaną jako Duch. Czy Doktor będzie w stanie ocalić Manhattan? I co zostanie wyjawione, gdy zajrzymy pod maskę?

A tutaj są nasze redakcyjne wrażenia.

Być może doczekamy się także emisji 10 serii, ale na nią będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Macie zamiar obejrzeć ten odcinek na kanale BBC HD?

Źródło: BBC HD

Daj na ciastko!


Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who